Spotkanie integracyjno-edukacyjne

Dodane przez: WTZ_Debica

W dniu: 2015-05-27 11:26:36

       Dnia 26 maja do naszych warsztatów przyjechały dzieci z klasy pierwszej ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie wraz z wychowawczynią. Dzieci uczestniczyły w warsztatch ceramicznych i plastycznych.
 
     
     Maluchy pod okiem Pań Instruktorek wykonywały pracę z gliny oraz z decoupage. Piękne miseczki, zwierzaki i serduszka oraz inne wytwory dziecięcej wyobraźni zapełniły stoły warsztatowej pracowni. Dzieci miały również możliwość wziąść udział w zajęciach z Porannego Kręgu a także z zajęć Zumby przygotowanych przez instruktorów WTZ.
 
 
 

Warsztaty ceramiczne

Dodane przez: bp

W dniu: 2015-05-21 13:52:57

  Praca z gliną jako proces twórczy daje radość, pozwala na całkowitą koncentrację na przedmiocie działania, odwraca uwagę od zmartwień i niepowodzeń. Pozwala realizować potrzebę twórczego działania, zabawy, a także pozytywnie wpływa na rozwój sprawności manualnej.

  Podstawą pracy z gliną jest radość, jaką sprawia dotykanie, manipulowanie, wyrabianie, oglądanie oraz działanie. W piątek 15 maja wzięliśmy udział w warsztatach ceramicznych, które odbyły się w Medyni Głogowskiej. 

 

Pływanie dla każdego...

Dodane przez: WTZ_Debica

W dniu: 2015-05-21 11:58:25

 
         Zajęcia na pływalni pozwalają nam  rozwijać umiejętności motoryczne, wzmacniać nasze mięśnie, a także jest to czas kiedy możemy się zrelaksować.  Na basenie uczymy się również  zdobywać nowe umiejętności, które pozwalają na zwiększenie wiary w siebie.   W trakcie zajęć, oprócz nauki pływania wdrażamy również nawyk dbania o higienę osobistą oraz doskonalenie czynności samoobsługowych.
 
                                
 

Dary natury

Dodane przez: bp

W dniu: 2015-05-12 13:20:46

  Pyszny, słodki a przede wszystkim zdrowy! Oto nasz  miodek majowy laughlaughlaugh

  Jak zapowiedziały, tak też i zrobiły… Z kwiatów MNISZKA (kliknij) "miodu" uwarzyły wink   

Idziemy za ciosem...

Dodane przez: bp

W dniu: 2015-05-12 11:49:14

  Aronia posadzona, pięknie rośnie… A my? Ambitnie patrzymy w przyszłość, dlatego postanowiliśmy powiększyć naszą „uprawę” o kilkadziesiąt drzewek śliwy…

 
stat4u