Uf jak gorąco...

Dodane przez: WTZ_Debica

W dniu: 2014-07-23 08:53:54

     W upalny dzień wybraliśmy się nad Zalew Rzochowski, który trochę przypomina tropikalną wyspę.
 
 
    
     Na terenie ośrodka rekreacyjno-wypoczynkowego można było skorzystać z wielu atrakcji, a czas wszystkim upłynął na wspaniałej zabawie w wodzie i na plaży.
 
 

Świetlica terapeutyczna „Otwieram się na radość”

Dodane przez: WTZ_Debica

W dniu: 2014-07-23 07:55:57

     Już od lipca Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Radość” uruchomiło Świetlicę terapeutyczną „Otwieram się na radość”. Podczas prowadzonych zajęć uczestnicy świetlicy mogą skorzystać z sali doświadczania świata, zajęć plastycznych, muzycznych, sportowych.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
     Ponadto w ramach projektu organizowane „Warsztaty Dobrych Rodziców”, skierowane do członków rodzin osób niepełnosprawnych. Zorganizowane wsparcie zarówno dla osób niepełnosprawnych jak i ich rodzin nie byłoby możliwe, dzięki dofinansowaniu z Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie. Serdecznie dziękujemy.
Zapraszamy do galerii…….
 
 

Prawdziwe Hawaje na "Jałowcach"...

Dodane przez: bp

W dniu: 2014-07-06 13:44:58

   Byle co. Zestawienie tych dwóch krótkich słów, zwykle opisuje rzeczy tandetne i tanie, a najczęściej w ogóle nic nie warte. Ale są miejsca gdzie takie byle co, może zapewnić mnóstwo radości i dobrej zabawy!  >> zobacz więcej zdjęć >>
 
 
   Tym miejscem był Ośrodek Rekreacyjno Wypoczynkowy „Jałowce” w Kozłowie, gdzie zorganizowano konkurs „Pływania na byle czym”. Jest to impreza towarzysząca corocznemu Ogólnopolskiemu Spływowi Kajakowemu rzeką Wisłoką.
   Nie mogło nas tam zabraknąć, bo powszechnie wiadomo, że „Radość” zawsze towarzyszy dobrej zabawie laugh tym bardziej jeśli w takich konkursach zdobywa się pierwsze miejsce yes
 

Dziki Zachód, wcale nie taki dziki…

Dodane przez: bp

W dniu: 2014-07-02 11:49:10

  Wręcz nawet bardzo radosny! laugh  Taka atmosfera niezmiennie panuje, przy każdej kolejnej edycji Regionalnego Spotkania Integracyjnego z „Radością”. W tym roku bawiliśmy się wspólnie już po raz jedenasty.   >> zobacz więcej zdjęć >>
 
 
 
  Głównym założeniem spotkania jest edukacja służąca umacnianiu tożsamości regionalnej poprzez zabawę oraz realizację postulatu równości osób niepełnosprawnych, dającą możliwość rozwoju, wyrażania siebie i bycia akceptowanym społecznie.
 
 

Podolany 2014

Dodane przez: bp

W dniu: 2014-06-25 13:12:19

  Festiwal w Podolanach jest prestiżową imprezą - świętem osób niepełnosprawnych i ludzi, których powołaniem jest działanie i pomoc najbardziej potrzebującym. Pogłębia integrację osób niepełnosprawnych z ludźmi zdrowymi oraz upowszechniania zabawę jako najprostszy sposób na przełamywanie wszelkich barier międzyludzkich.  >> zobacz więcej zdjęć >>

 
 
  W tym roku grupie teatralnej „Boberki”, reprezentującej nasze Warsztaty Terapii Zajęciowej z Bobrowej Woli, udało się zdobyć zaszczytne pierwsze miejsce. Jest to największa nagroda jaką mogliśmy otrzymać za pracę i trud włożony w przygotowania. 

 
stat4u