Jak ostatki, to zabawa!

Dodane przez: bp

W dniu: 2014-11-28 14:06:41

  27 listopana 2014 r. odbyła się zabawa andrzejkowa dla podopiecznych Stowarzyszenia "Radość". 

  

Informacja!!

Dodane przez: bp

W dniu: 2014-11-28 13:28:51

  Informujemy, że Podkarpacki Związek Organizatorów Zakładów Aktywności Zawodowej tworzy Zakład Aktywności Zawodowej w Rzeszowie. W Zakładzie realizowane będą 3 rodzaje działalności wytwórczo-usługowej: usługi na rzecz Podmiotów Ekonomii Społecznej, digitalizacja dokumentów i konfekcjonowanie. 

  W związku z tym poszukujemy 10 osób niepełnosprawnych chętnych do podjęcia pracy.

  Oferujemy 4 różne stanowiska pracy. Podstawowym wymaganiem jest znaczny lub umiarkowany stopień niepełnosprawności (w przypadku stopnia umiarkowanego wydany wyłącznie z uwagi na upośledzenie umysłowe, chorobę psychiczną lub autyzm). Wszystkich pracowników ZAZ wspierać będzie trener pracy.

  Oferty są opublikowane na stronie www.pzozaz.pl w zakładce Oferty pracy.

   Bezpośredni odnośnik - http://www.pzozaz.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=36&Itemid=46 

 

Relaks i zdrowie

Dodane przez: bp

W dniu: 2014-11-05 14:00:59

  Grota solna posiada taki mikroklimat jak ten, który jest nad morzem. Podobnie też działa na nasz organizm. Czyste powietrze, zjonizowane dzięki soli, odpręża i wspomaga leczenie wielu chorób - astmy, nieżytów górnych dróg oddechowych, zapalenia zatok, niedoczynności tarczycy, łuszczycy, nerwicy.

  
  Klimat Groty Solnej odbudowuje i wzmacnia mechanizmy obronne organizmu. 50 minutowy seans dostarcza do organizmu tyle zdrowoczynnych pierwiastków ile kilkudniowy pobyt nad morzem. Ten nasz mały "pobyt nad morzem" odbył się niedaleko... bo w Grocie Solnej w Straszęcinie. Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę księdza proboszcza - Bogusława Czecha, za udostępnienie oraz możliwość korzystania z groty. 
 

Z wizytą studyjną w ZAZ

Dodane przez: WTZ_Debica

W dniu: 2014-11-05 09:16:09

     27 października uczestniczki WTZ w Dębicy poznawały działalność gospodarczą jaką prowadzi Zakład Aktywności Zawodowej w Rymanowie Zdroju.
 
 
     Wiedza oraz praktyczne porady jakie otrzymały podczas wizyty z pewnością pomogą w codziennym dążeniu do rozwoju społeczno- zawodowego. Dziękujemy za zaproszenie.

Na zakończenie „Czerwony kapturek”

Dodane przez: WTZ_Debica

W dniu: 2014-11-04 14:12:10

     25 października po raz ostatni odbyły się zajęcia dla osób niepełnosprawnych w ramach projektu Świetlica Terapeutyczna „Otwieram się na radość”.
 
 
   Świetlica była prowadzona przez Stowarzyszenie „Radość” od lipca do października i obejmowała w swoim zakresie działań prowadzenie zajęć specjalistycznych: artystycznych, muzycznych, terapeutyczno-rozwojowych, sensorycznych, rehablilitacyjnych. Jednym z efektów działań świetlicy jest przygotowane przedstawienie muzyczne pt: „Czerwony kapturek”.W ramach projektu odbyły się również „Warsztaty dobrych rodziców” z których skorzystali rodzice i opiekunowie osób niepełnosprawnych.
stat4u