„Samodzielni w Mieszkaniu Wspomaganym”

Stowarzyszenie „Radość w Dębicy przystępuje do realizacji projektu pn. „Samodzielni w Mieszkaniu Wspomaganym”. Projekt realizowany będzie w okresie 01.06.2024 –  07.12.2025r.

Celem zadania publicznego zleconego organizacji przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie jest zapewnienie wsparcia specjalistycznego i możliwości pobytu
w Mieszkaniu Wspomaganym 5 osobom z zaburzeniami psychicznymi.

Na realizację zadania stowarzyszenie otrzymało dofinansowanie w wysokości 200 000,00zł. z budżetu Województwa Podkarpackiego – Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie.