Stowarzyszenie ,,Radość” dla Seniorów

Stowarzyszenie „Radość” w Dębicy z myślą o osobach w wieku senioralnym, w tym rodzicach i opiekunach osób z niepełnosprawnością przystępuje do realizacji w okresie 12.05.2025 –  15.12.2025r. projektu pn. Aktywny senior z „Radością”. w okresie 12.05.2025 –  15.12.2025r. projektu pn. Aktywny senior z „Radością”.

Celem zadania publicznego zleconego organizacji przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowiebędzie integracja wewnątrz i międzypokoleniowa seniorów z powiatu dębickiego i ropczycko- sędziszowskiego oraz promowanie w środowisku seniorów  aktywnego, zdrowego stylu życia.

Na realizację projektu Aktywny senior z „Radością”, organizacja pozyskała dofinansowanie w wysokości 58 830,00 zł. z budżetu Województwa Podkarpackiego – Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie w ramach zadania publicznego:  Pomoc społeczna – Zwiększenie i rozwój oferty form wsparcia dla seniorów.