Z głębokim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Andrzeja Zielińskiego, wieloletniego Przyjaciela i Członka Honorowego naszej organizacji.

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Andrzeja Zielińskiego, wieloletniego Przyjaciela i Członka Honorowego naszej organizacji.

Będziemy wspominać go jako osobę wrażliwą na potrzeby osób z niepełnosprawnością, pełną życzliwości i ciepła.
Dziękujemy za Pana wieloletnią obecność wśród nas!

Najbliższej rodzinie i wszystkim pogrążonym w smutku z powodu odejścia Pana Andrzeja składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Zarząd i członkowie Stowarzyszenia „Radość” w Dębicy